Бросить курить

Ответить
Греттель

Бросить курить

Сообщение Греттель » 03 фев 2023, 19:47

Подскажите, как лучше всего бросить курить?
Говорят, что вейпы могут помочь в этом деле.
Кто пробовал - поделитесь опытом.

TinyQ

Бросить курить

Сообщение TinyQ » 03 фев 2023, 22:59

Да, я тоже такое знаю и даже на моих глазах коллега с помощью вейпа бросил курить. Точнее не сразу, это постепенно произошло, но факт на лицо) Он заказываете себе одноразки от Эльф Бара на сайте www.drsmoke.org/pod-sistemy/odnorazovye/pod-elf-bar/ и вместо сигарет парит их - запах приятный, никому он не мешает и парильщику от этого никакого вреда.

wwwandeg

Бросить курить

Сообщение wwwandeg » 03 фев 2023, 23:05

Просто не покупайте сигареты и все, перетерпите это состояние и потом думать забудите про курево

Marikuza

Бросить курить

Сообщение Marikuza » 31 мар 2023, 17:10

О, я теж на вейп перешла. Зараз рідину шукаю, щоб приємна була та не дорога.
Мені порадили в магазині Vaperslab пошукати сам вейп та жижку salt 35 мг 30 мл https://vaperslab.com.ua/zhidkosti-dlya-pod-sistem/zhizhka-salt-35-mg-30-ml/ Тут дійсно багато є варіантів, і ціни не високі. Можете цим магазином теж користуватися.

космонавт

Бросить курить

Сообщение космонавт » 26 май 2024, 22:09

Чула, що є багато онлайн-магазинів, але хочеться не просто купити, а отримати щось якісне та надійне. Можливо, хтось може порадити конкретний магазин, де великий вибір та приємні ціни? Дуже б хотілось почути ваші відгуки про особистий досвід покупки.

пасынок

Бросить курить

Сообщение пасынок » 26 май 2024, 22:09

Я особисто рекомендую сайт enjoy-smoke.com якщо вам потрібно купити електронні сигарети https://enjoy-smoke.com/catalog/elektronnye-sigarety/ . Це один з найкращих онлайн-магазинів у нашій країні, який спеціалізується на продажу електронних сигарет та аксесуарів. Вони пропонують широкий асортимент продукції, від початкових наборів до професійних модів та рідин. Плюс до цього, ви знайдете велику кількість відгуків від реальних користувачів, що допоможе зробити обґрунтований вибір. Крім того, enjoy-smoke.com пропонує консультації для тих, хто лише починає свій шлях у світі вейпінгу. Вони можуть допомогти підібрати вейп відповідно до твоїх особистих потреб та бажань. Їхній сервіс зазвичай на висоті, і вони часто проводять акції та знижки, тому можна значно заощадити.

Finansist

Бросить курить

Сообщение Finansist » 29 май 2024, 00:43

Греттель писал(а):
03 фев 2023, 19:47
Подскажите, как лучше всего бросить курить?
Говорят, что вейпы могут помочь в этом деле.
Кто пробовал - поделитесь опытом.
Есть лёгкий способ бросить курить: прочитать книгу Алена Карра "Лёгкий способ бросить курить". Я воспользовался этим способом.
Получилось легко.
Есть такая же книга для женщин.

Роман Пугач

Бросить курить

Сообщение Роман Пугач » 03 июн 2024, 12:58

Шукаю де можна купити смачні та якісні рідини для заправки пода, що порадите?

ИванГусев

Бросить курить

Сообщение ИванГусев » 05 июн 2024, 23:40

Магазин Smoke-Ash пропонує якісні рідини для подів бренду Elf Bar. Серед переваг магазину — широкий асортимент смаків, включаючи Blackberry Lemon, Bull Ice, Rhubarb Snow, та Snoow Tobacco. Smoke-Ash гарантує оригінальність продукції, конкурентні ціни та швидку доставку по Україні. Також при замовленні на суму від 1000 грн ви отримуєте подарунки. Магазин надає зручний інтерфейс для вибору та замовлення продукції, а також доступні консультації з будь-яких питань щодо товарів.

Ответить